Jestem FIT i mam FUN! – TESCO „Decydujesz, pomagamy”.

Wrak Race „Jestem FIT i mam FUN"

o rodzinny piknik motoryzacyjny, podczas stowarzyszanie przekaże lokalnej społeczności boisko do siatkówki plażowej. Młodzi ludzie z okolicy będą mogli wspólnie uprawiać sport i aktywnie spędzać czas, bez konieczności dalekich dojazdów. Stowarzyszanie stworzy publiczne miejsce spotkań na świeżym powietrzu, gdzie będzie można zdrowo i aktywnie wypocząć, poznać sąsiadów i dobrze się bawić przy okazji wyścigów wraków.

Na czym polega głosowanie i kiedy się odbywa?

Głosowanie na najlepsze lokalne inicjatywy odbywa się wszystkich sklepach Tesco w Polsce w dniach 21 stycznia do 17 lutego 2019 r.

Na nasz projekt możesz głosować w następujących sklepach:

  • Lubartów Lubelska 84
  • Łęczna Chełmska 29
  • Łęczna Górnicza 1
  • Parczew Harcerska 26
  • Włodawa Korolowska 27

W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Grant otrzymają te organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów w każdym z mikroregionów.

Jakie są zasady otrzymania żetonu do głosowania?

Każdy Klient sieci Tesco w dniach 21.01 - 17.02.2019 r. otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton). Nie można jednak dzielić zakupów na pojedyncze produkty lub części, aby otrzymać w ten sposób więcej żetonów.
Na kasach samoobsługowych należy poprosić pracownika o wydanie żetonu.

Gdzie mogę znaleźć wyniki głosowania?

Głosowanie na lokalne inicjatywy trwa w dniach 21.01 - 17.02.2019 r. Co tydzień głosy z poszczególnych sklepów są zliczane, a wyniki (suma wszystkich głosów w danym regionie) podane na stronie programu. Uwaga! Wyniki głosowania z poszczególnych tygodni będą podane również na urnach, ale są to wyniki tylko z danego sklepu. O zwycięstwie decyduje suma głosów ze wszystkich sklepów w danym regionie oddanych w czasie trwania głosowania.

Liczba oddanych głosów