Wrak Race Lublin

“WRAK ATAK” to wyścigi samochodów osobowych o wartości nie przekraczającej 1000zł, a ich wiek musi wynosić powyżej 10 lat.
Każdy z zawodników ma do przejechania 30 minut po przygotowanym torze (2 razy po 15 minut). Do półfinału przechodzi X załóg z największą ilością przejechanych okrążeń i analogicznie po X z rundy półfinałowej do finału (liczba załóg, które awansowały do następnej rundy uzależniona jest od ilości startujących aut – będzie ona podana do wiadomości w dniu zawodów) .Start każdego biegu to maksymalnie 10 samochodów. Dopuszczony jest kontakt między pojazdami w granicach rozsądku. Może startować sam kierowca lub kierowca z pilotem. Kierowca i pilot muszą mieć ukończone 18 lat. Wpisowe wynosi 200 zł (2 dni imprezy) niezależnie od tego czy autem jedzie tylko kierowca czy też kierowca z pilotem.

Więcej szczegółów w regulaminie.

PAMIĘTAJ, ŻE NIE JEST TO JEDNORAZOWA IMPREZA – w ciągu całego roku przygotujemy cykl podobnych tematycznych zawodów na których zawodnicy będą zdobywać punkty a na zamknięcie sezonu przygotujemy wyścig wielkiego finału który wyłoni wielkiego zwycięzce i zdobywcę głównej nagrody.

ZAPRASZAMY ORGANIZATORÓW PODOBNYCH IMPREZ W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM DO WSPÓŁPRACY W CELU STWORZENIA LIGI WOJEWÓDZKIEJ.