Wrak Atak Lublin No 14 „Ostatnia Meta”

Data: 16 - 17 czerwca 2018r.

Miejsce: Tor Lublin Majdanek.

Uczestnicy/zapisy:

Bilety: Wstęp darmowy.

Parking: Cegiełka 5,00 zł za samochód.

Plakat

Cel charytatywny

Drodzy Zawodnicy, Kibice, Sponsorzy, Goście.

Jak wiecie każda nasza impreza ma cel charytatywny. Tym razem wspomagamy Monikę i Milenę. Będzie zbiórka plastikowych zakrętek i pieniędzy. Zachęcamy do wsparcia: https://zrzutka.pl/dwie-siostry-miliony-komorek oraz na fb: Dwie siostry.Miliony komórek.

Całe wpisowe z wyścigów rowerowych przeznaczamy również ten cel, więc nie żałujcie grosza.

Będzie z nami również Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (http://www.rckik.lublin.pl/), które będzie zbierać krew dla poszkodowanych w wypadkach drogowych, oraz prowadzić rejestrację potencjalnych dawców szpiku. Ich punkt będzie w godzinach 10.00 - 16.00.

 

OPONY

UWAGA UWAGA UWAGA!!!

Dozwolone są wszystkie standardowe typy opon oprócz z kolcami (śrubami, pasami),  łańcuchami lub podobnymi dodatkami na koła,

Traktorowe, typu jodełki czy nalewki i inne - NIEdopuszczone.

Zbiórka Krwii

Będzie z nami również Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (http://www.rckik.lublin.pl/), które będzie zbierać krew dla poszkodowanych w wypadkach drogowych, oraz prowadzić rejestrację potencjalnych dawców szpiku. Ich punkt będzie w godzinach w niedzielę w godzinach 10.00 - 16.00.

 

Klub Fiata 126p

Klubowe maluszki zagoszczą po raz kolejny na naszej 14 edycji Wrak Atak Lublin "Ostatnia Meta" jako jedna z atrakcji tej wspaniałej motoryzacyjnej imprezy.